Koopermatywy 2019
– poprzednia edycja festiwalu

Zgodnie z sześcioletnią już tradycją, mamy przyjemność zaprosić Was w dziką, wschodnią część Polski do wspólnego świętowania Międzynarodowych Dni Permakultury. Ten piękny czerwcowy weekend minie nam pod hasłem KooPermatywy i będzie czasem wypełnionym warsztatami, prezentacjami, wzajemną inspiracją, wykładami, prelekcjami, ciekawymi spotkaniami, ale i dobrą muzyką.

Ideą przewodnią będzie sieciowanie, współpraca i kooperacja pomiędzy „zapalonymi permakulturystami” oraz tymi, w których ten ogień dopiero płonąć zaczyna. Będziemy dzielić się swoim doświadczeniem i pasjami około permakulturowymi, będzie to czas wzajemnej inspiracji, odnajdywaniem podobnych sobie ludzi, jednoczenia się na bazie wspólnych pasji i zainteresowań!

Wydarzenia i prelegenci 2019

W tamtymroku odwiedziło nas wielu wspaniałych gości. Poniżej krótka lista wydarzeń, prelekcji, gości.

  • Zgodnie z sześcioletnią już tradycją, mamy przyjemność zaprosić Was w dziką, wschodnią część Polski do wspólnego świętowania Międzynarodowych Dni Permakultury.
  • Ten piękny czerwcowy weekend minie nam pod hasłem KooPermatywy i będzie czasem wypełnionym warsztatami, prezentacjami, wzajemną inspiracją, wykładami, prelekcjami, ciekawymi spotkaniami, ale i dobrą muzyką.
  • Ideą przewodnią będzie sieciowanie, współpraca i kooperacja pomiędzy „zapalonymi permakulturystami” oraz tymi, w których ten ogień dopiero płonąć zaczyna.
  • Będziemy dzielić się swoim doświadczeniem
  • i pasjami około permakulturowymi,
  • będzie to czas wzajemnej inspiracji, odnajdywaniem podobnych sobie ludzi,
  • jednoczenia się na bazie wspólnych pasji i zainteresowań!

Bardzo dziękujemy za odwiedziny! W tymroku równieżzaplanowaliśmy morze atrakcji!

Wsparcie: